Yetim İlaçlar (Orphan Drugs)

NewGen, Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki çok çeşitli orijinal ve jenerik ilaç üreticileri ile işbirliği yaparak, çeşitli endikasyonlara sahip hastalar için yetim ilaç sağlamaktadır.

Adlandırılmış Hasta Programı (NPP)

NPP’ye dayalı ulusal ve uluslararası uzmanlık (Doğu Avrupa ve Orta Doğu’da)

Ruhsatlandırma & Geri Ödeme

Ürün (ler) e bağlı olarak, kayıt ve geri ödeme işlemi birkaç ay kadar kısa olabilir (Bu muafiyete hak kazanıp kazanamayacaklarını öğrenmek için lütfen belirli ürünlerinizle bizimle iletişime geçin)

Danışmanlık

NewGen, özellikle ender hastalıklar için yeni ve yenilikçi(inovatif) tedaviler konusuna odaklanmış bir firmadır. Bölgenin sosyal ve finansal merkezi olan İstanbul, Türkiye’de bulunan firmamızın ideal konumu, NewGen’e hem Türkiye hem de yakın çevre pazarlarına erişim kolaylığı sağlamaktadır. Ender hastalıklarla mücadele eden hastalara düşük bütçeli ve yüksek kaliteli tedavilere erişim sağlamakta olan,İlaç sektöründe onyıllardır tecrübe edinmiş, konusunda uzman ekibimiz ile gurur duymaktayız.

Erken Teşhis Programı

Güçlü ağ yayılımı; Özel ve kamu kurumları.

İlaç Muayene İşbirliği Şeması  (PIC/S)

Uluslararası standartlarda servisler

Hızlı Ruhsatlandırma

Ürün (ler) e bağlı olarak, kayıt ve geri ödeme işlemi birkaç ay kadar kısa olabilir (Bu muafiyete hak kazanıp kazanamayacaklarını öğrenmek için lütfen belirli ürünlerinizle bizimle iletişime geçin)

Fason Üretim (CMO)

Newgen, bölgedeki hastalara yetim ilaçlar sağlayan çok çeşitli orijinal ve jenerik ilaç üreticileriyle çalışmaktadır, bu, hızlı erişim için ulusal bir tesiste imal edilmesi gereken bazı ilaçlar için pazar erişim fırsatları yaratmaktadır.

NewGen Pharma Türkiye

 • Danışmanlık – NewGen, özellikle ender hastalıklar için yeni ve yenilikçi(inovatif) tedaviler konusuna odaklanmış bir firmadır. Bölgenin sosyal ve finansal merkezi olan İstanbul, Türkiye’de bulunan firmamızın ideal konumu, NewGen’e hem Türkiye hem de yakın çevre pazarlarına erişim kolaylığı sağlamaktadır. Ender hastalıklarla mücadele eden hastalara düşük bütçeli ve yüksek kaliteli tedavilere erişim sağlamakta olan,İlaç sektöründe onyıllardır tecrübe edinmiş, konusunda uzman ekibimiz ile gurur duymaktayız.

 • Yetim İlaçlar (Orphan Drugs) – NewGen, Dünya’nın çeşitli bölgelerindeki çok çeşitli orijinal ve jenerik ilaç üreticileri ile işbirliği yaparak, çeşitli endikasyonlara sahip hastalar için yetim ilaç sağlamaktadır.

 • Adlandırılmış Hasta Programı (NPP)– NPP’ye dayalı ulusal ve uluslararası uzmanlık (Doğu Avrupa ve Orta Doğu’da)

 • Erken Teşhis Programı– Güçlü ağ yayılımı; Özel ve kamu kurumları.

 • İlaç Muayene İşbirliği Şeması  (PIC/S)– Uluslararası standart servisler

 • Klinik Çalışma– Uluslararası standartlarda hizmet

 • Stratejik Geliştirme– 103 yıllık deneyim, kendi alanında uzman ekibimiz ile yanınızdayız.

 • Satış ve Pazarlama– Hırslı ve alanlarında uzman, tecrübeli çalışanlar ile yanınızdayız.

 • İç/Dış Ruhsatlandırma– Orijinal ve jenerik ilaç firmaları ve TEB gibi kamu kurumlarıyla güçlü bir iş ağı.

 • Ruhsatlandırma & Geri ödeme – Hızlı Kayıt İşlemleri – Ürün (ler) e bağlı olarak, kayıt ve geri ödeme işlemi birkaç ay kadar kısa olabilir (Bu muafiyete hak kazanıp kazanamayacaklarını öğrenmek için lütfen belirli ürünlerinizle bizimle iletişime geçin)

 • İlaç– Türkiye İlaç Piyasasında 103 yıllık tecrübemiz ile yanınızdayız.

 • Biyoteknoloji– Nadir görülen hastalıklardan muzdarip hastalar için uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ilaçlara erişim sağlamak bizim görevimizdir. Dünya’nın her yerinden çok çeşitli orijinal ve jenerik ilaç üreticileriyle birlikte çalışmakta ve hastalara yetim ilaç (orphan drugs) sağlamak amacındayız.

 • Fason üretim (CMO)–Newgen, bölgedeki hastalara yetim ilaçlar sağlayan çok çeşitli orijinal ve jenerik ilaç üreticileriyle çalışmaktadır, bu, hızlı erişim için ulusal bir tesiste imal edilmesi gereken bazı ilaçlar için pazar erişim fırsatları yaratmaktadır.

 • Pazar Araştırması– Deneyimli ekibimizle, bu hızlı büyüyen ancak karmaşık ilaç pazarında daha fazla satış başarısı elde etmenize yardımcı oluruz.

Hizmetlerimiz

NewGen Pharma

Nadir hastalık ilaçlarına odaklanan, alanında lider bir pazarlama şirketidir.

İletişim